Casa Encantos Da Serra Em Canela
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Casa Encantos Da Serra Em Canela van 60 m² is gelegen op afstand van 3 km van de Catedral Nossa Senhora de Lourdes en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.
Gasten vinden het Wassenbeeldenmuseum binnen 15 minuten rijden tot dit vakantiehuis, en het Parque Terra Mágica Florybal ligt op 10 minuten met de auto. De 1-badkamer villa biedt gemakkelijke toegang tot natuurlijke wonderen zoals de Caracol Waterval (6 km) en het Ferradura Park (3,1 km).
Tot de badkamerfaciliteiten van deze 2-slaapkamer Casa Encantos Da Serra Em Canela behoren ook een apart toilet en een douche. Er zijn handdoeken voor het comfort van de gasten.
Deze accommodatie beschikt over een koelkast, een broodrooster en keukengerei in een complete keuken om te koken.
- Luchthavens
- Regionale Luchthaven Hugo Cantergiani78 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Casa Encantos Da Serra Em Canela?
Gasten van Casa Encantos Da Serra Em Canela kunnen hun auto parkeren op privéparkeren. - ❓
Hoeveel kost het om Casa Encantos Da Serra Em Canela te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Casa Encantos Da Serra Em Canela is $43. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Is er een keuken in dit vakantiehuis?
Dit vakantiehuis beschikt over een complete keuken met een koelkast, een broodrooster en keukengerei. - ❓
Wie zijn de meest regelmatige gasten in deze villa?
Hoewel deze villa vooral geliefd is bij zakengasten, zijn alle gasten welkom. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Casa Encantos Da Serra Em Canela?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Casa Encantos Da Serra Em Canela verblijven. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Casa Encantos Da Serra Em Canela?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Canela zijn het Parque Terra Mágica Florybal en de Catedral Nossa Senhora de Lourdes, die respectievelijk op 3 en 3,1 km van Casa Encantos Da Serra Em Canela liggen. Daarnaast is het Wassenbeeldenmuseum (6 km) ook een aanrader om te bezoeken.